В Енергодарі відбулося відкриття головної ялинки міста

Сьогодні, 19 грудня, на площі, біля ПК «СУЧАСНИК» відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки нашого міста. На святковий захід поспішали діти та дорослі. Їх чекала весела розважальна програма за участю Святого Миколая. Не дивлячись на те, що цього дня було дуже вітряно і холодно, площа дуже швидко наповнилась дітлахами.

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих. Концертну програму присутнім подарували працівники ПК «СУЧАСНИК». Всіх присутніх з Днем Святого Миколая, наступаючими новорічними та різдвяними святами щиро привітав міський голова Дмитро Орлов.

До вітань долучилися також Святий Миколай та казкові персонажі. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою. Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки. Відкриття новорічної ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть в Енергодарі до свята Нового року та Різдва Христового.