МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРЕДСТАВИВ КОЛЕКТИВУ СМСЧ НОВОГО ДИРЕКТОРА

13  січня міський голова Дмитро Орлов представив колективу КНП «СМСЧ» нового керівника медичного закладу — Селевича Сергія Олексійовича.
Нагадуємо, що 21 грудня у виконавчому комітеті відбувся конкурс на зайняття посади директора КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина». За результатами конкурсу комісією одноголосно ухвалено рішення: рекомендувати міському голові для призначення на посаду директора КНП «СМСЧ» Селевича Сергія Олексійовича. Контракт з ним  укладено терміном на 3 роки.
Селевич Сергій Олексійович народився у  1977 році. Закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» (лікар), Запорізький державний інститут удосконалення лікарів за спеціальністю «Нервові хвороби» (магістр медицини), Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (магістр). Має почесні відзнаки Міністерства охорони здоров’я України та Почесне звання «Заслужений лікар України» (2016 р.).
Має багатий досвід роботи у сфері охорони здоров’я та адмініструванні. Загальний стаж роботи — 21 рік. У 2009-2018 роках працював головним лікарем Мелітопольської центральної районної лікарні, у 2018-2019рр. – головою Мелітопольської райдержадміністрації Запорізької області,  у 2019-2020рр. — головою Приазовської райдержадміністрації Запорізької області, 2020-2021 – медичним директором Одеської клінічної лікарні на залізничному транспорті філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця». З квітня 2021 року по теперішній час працював заступником начальника з організаційно-методичної роботи відділу охорони здоров’я Мелітопольської міської ради.
Сьогодні міська влада ставить новому керівникові головну задачу, наголосив Дмитро Олегович — подальший розвиток медичного закладу, який, врешті, повинен заробити репутацію одного з найкращих в регіоні. Над цим потрібно чимало попрацювати, і великою мірою від нового директора залежатиме, який саме шлях буде обрано для реалізації всіх поточних завдань та амбітних планів.
У свою чергу Сергій Селевич пообіцяв виправдати наданий йому кредит довіри. «Робота повинна бути командною. І кожна людина, яка працює в СМСЧ, робить свій внесок у спільну справу. Я звик працювати в команді. Сподіваюсь, що і в Енергодарі мій досвід та ваш професіоналізм принесуть очікувані результати» — наголосив Сергій Олексійович.
Міський голова також подякував за роботу Віктору Шелаєву, який протягом шести місяців виконував обов’язки директора КНП «СМСЧ» і буквально підставив своє плече в скрутний для медичного закладу час.

Джерело: en.gov.ua