В ЕНЕРГОДАРІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

22 січня в Україні відзначається День Соборності України — річниця проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цього дня українці віддають данину пам’яті захисникам, які віддали життя, обороняючи цілісність та незалежність України.
Напередодні визначної дати в Енергодарі відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО «Герої нашого часу». Участь в ньому взяли міський голова Дмитро Орлов, секретар ради Володимир Тимошенко, представники адміністрації містоутворюючих підприємств – ВП «Запорізька АЕС» та ДТЕК Запорізька ТЕС.
Пам’ять полеглих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.
Протягом місяця у закладах освіти проходять тематичні уроки історії, онлайн-вікторини, екскурсії до музеїв, конкурси малюнків, присвячені Дню Соборності України. У бібліотеках міста організовано тематичні книжкові виставки та літературні викладки. До кінця січня у фойє МПК «Сучасник» енергодарці можуть переглянути експозицію фотознімків «Нас єднає Україна!». А вже завтра з 14.00 у МПК «Сучасник» відбудеться міський фестиваль української патріотичної пісні «З Україною в серці».