Запорізька область: станом на 16:00 рятувальники надавали допомогу на автошляхах через негоду

З 06:00 до 16:00 24 січня підрозділи ДСНС здійснили 3 виїзди для надання допомоги водіям на автошляхах області.

Так, у місті Василівка, Пологівському та Бердянському районах бійці ДСНС витягнули на проїжджу частину дороги 2 легкові автівки та 1 вантажівку.

За вказаний проміжок часу підрозділи ДСНС врятували 3 людини.

Всього для надання допомоги від ГУ ДСНС залучалося 3 одиниці техніки та 12 чоловік особового складу.

За повідомленням ДП «Служба автомобільних доріг» рух на дорогах регіону не перекритий.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до водіїв та пасажирів з проханням утриматись від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням. Водіям рекомендуємо укомплектувати транспортний засіб сніговою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі.

Під час руху неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. Не забувайте про паски безпеки, дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). Не ризикуйте своїм життям, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому автомобілі.

До уваги водіїв вантажівок! При виборі маршруту руху пріоритет бажано надавати найбільш проїзним трасам обласного значення. Заздалегідь скоригуйте маршрути свого руху та будьте готові перечекати негоду на спеціально відведених для цього майданчиках. Шановні водії, будьте уважними та обережними на дорогах, особливо під час несприятливих погодних умов!

В період сильних снігопадів звертаємося до громадян з проханням прибрати власний транспорт з вулиць, не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під’їзди до будинків, пожежних гідрантів та водоймищ. Не наражайте себе на небезпеку! Не допустіть трагедії в ваших родинах!