В ЕНЕРГОДАРІ НА КАРАНТИН ЗАКРИТО ЧОТИРИ ГІМНАЗІЇ ТА ЛІЦЕЙ

2 лютого міський голова Дмитро Орлов провів традиційну щотижневу нараду з питань роботи закладів освіти, культури та спорту міста.
У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації та зростанням кількості хворих на COVID-19 з понеділка, 31 січня, учні гімназії №5 та початкової школи №6 навчаються дистанційно. Також з сьогоднішнього дня на дистанційне навчання переведені учні ще трьох закладів загальної середньої освіти міста: гімназій №1 та №7, а також багатопрофільного ліцею.  Всього у закладах освіти хворіють на  COVID-19 358 осіб. З них 303 дитини (276 – школярі, 27 – дошкільники) та 47 працівників (27 – ЗЗСО, 20 – ЗДО).
На карантин закрито 23 групи у дитсадках. Щоденно заклади дошкільної освіти відвідує до 900 вихованців. Серед тих шкіл, які продовжують працювати у звичайному режимі, на сьогодні закрито 30 класів, однак ця кількість постійно змінюється.
Двома дозами від COVID-19 провакциновано 97,4% освітян (з урахуванням медичних довідок – 99,3%).
Триває обласний етап учнівських олімпіад, в якому беруть участь команди закладів освіти Енергодара. Минулого тижня наші учні продемонстрували високі результати в олімпіадах з фізики та біології.
Проводиться організаційна робота щодо  проведення ЗНО-2022. Реєстрація на ЗНО   у місті Енергодарі уже розпочата. За календарним планом, основні сесії відбудуться з 23 травня по 17 червня. Пробне ЗНО відбудеться 19 та 26 березня.
Заклади культури працюють у звичайному режимі. У Художньому виставковому залі до кінця січня енергодарці можуть відвідати три виставки: «Машина часу» (автор – Катерина Скупа), «Музика і колір» (автор – Геннадій Дмитренко) та «Фарби творчості родини Углових».
Завтра, 3 лютого, у ДЮСШ з боксу ім. В. Манзулі відбудеться відкриття чемпіонату Запорізької області з боксу серед юніорів та юніорок 2006-2007 р. н. Змагання триватимуть до 5 лютого.

Джерело: en.gov.ua