Підозрюється голова сільської ради у заволодінні понад 900 тис. грн

За процесуального керівництва Василівської окружної прокуратури повідомлено про підозру сільському голові однієї із сільських рад Василівського району за фактом заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, вчинених у складі організованої злочинної групи      ( ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, голова однієї з сільських рад Запорізької області, діючи в складі організованої злочинної групи разом із трьома суб’єктами господарської діяльності, сприяв у заволодінні коштів місцевого бюджету, які були виділені на ремонт адмінбудівель. Посадовець вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо обсягів та вартості фактично виконаних робіт. Унаслідок зазначених дій заволодів грошовими коштами сільської ради, чим спричинив матеріальну шкоду бюджету в сумі понад 900 тис. грн.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Василівського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР Нацполіції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.