НА НАРАДІ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА

22 лютого міський голова Дмитро Орлов провів щомісячну оперативну нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур міста.
  Основне питання порядку денного стосувалося взаємодії всіх служб  для забезпечення правопорядку та безпеки на території Енергодара у зв’язку із загостренням зовнішньополітичної ситуації у державі. Наголошуємо на тому, що всі правоохоронні органи, структурні підрозділи, оперативні служби стратегічних підприємств працюють у штатному режимі. На Запорізькій АЕС та Запорізькій ТЕС запроваджено додаткові заходи безпеки. Ситуація як в місті, так і в регіоні в цілому повністю контрольована.
З 21 лютого особовий склад відділу поліції працює у посиленому режимі. Ведеться системна робота з відпрацювання координації дій всіх міських служб, військових підрозділів та правоохоронних органів. На території Запорізької області тривають багатоетапні контрдиверсійні навчання, які проводяться координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Запорізькій області, метою яких є перевірка антитерористичної та протидиверсійної захищеності важливих державних об’єктів.
Мешканців міста закликають зберігати спокій та не піддаватися на провокації, не поширювати чутки та користуватися даними тільки з перевірених офіційних джерел (офіційних ресурсів органів державної та виконавчої влади).
Продовжується робота з комплектування в Енергодарі батальйону територіальної оборони. Комплектування здійснюється переважно військовослужбовцями за контрактом, а також громадянами, які укладуть контракт на проходження служби у військовому резерві. Енергодарців, які мають військову підготовку або досвід несення військової служби, запрошують вступити на службу до підрозділу територіальної оборони. Більше інформації з цього приводу можна отримати за телефоном 093-303-82-28.
У ході засідання також обговорено питання щодо заходів з профілактики виникнення лісових пожеж. З початком пожежонебезпечного сезону та масових виїздів на природу існує ризик виникнення загорянь у екосистемах. Для уникнення пожеж рятувальниками ДПРЧ проводяться профілактичні заходи та роз’яснювальна робота з населенням.