Увага! Увага! Увага! Терміново!

Увага! Увага! Увага! Терміново! Всім мешканцям Енергодара, сусіднім селам Василівського, Кам’янко-Дніпровського, В.-Білозерського районів!!!!
Сьогодні, 9 березня, під егідою
Червоного Хреста організовується гуманітарний коридор із Запоріжжя до Енергодара, та зелений -для евакуаціі населення — до міста Запоріжжя !!!
З 9.00 — оголошено режим припинення вогню.
Орієнтовно з 12.00 до 13.00 в Енергодар буде доставлено інсулін, деякі медикаменти та сухі продути для подальшоі організації безкоштовних соціальних Їдалень в школах та підтримки найбільш незахищених категорій населення.
Увага! На зворотному шляху автобуси будуть забирати мирних жителів, бажаючих виїхати з Енергодара!!!
Погоджено також можливість сформувати колону з особистого транспорту, якій дозволено йти услід за автобусами. Всі автобуси та особистий транспорт повинні мати маркирову у правому верхньому куті лобового скла у вигляді червоного хреста! Подбайте про це заздалегідь.
Місце збору громадян для евакуації — ділянка дороги на вулиці Курчатова, від «червоного» будинку до набережної вбік прогулянкового каналу. Збір мешканців міста та жителів сусідніх сел орієнтовно з 12.00 до 13.00! З собою обов’язково мати документи!