Щодо розподілу гуманітарної допомоги…

Щодо розподілу гуманітарної допомоги, отриманої напередодні. Частину гумвантажу Енергодар за рішенням обласної адміністраціі передає на громади Василівського району. Те, що залишилося, буде розподілятися наступним чином.

В Енергодарі на обліку соціальних служб перебувають 170 лежачих хворих та обмежених в русі людей, а також 68 родин, де є дітки з інвалідністю. Їм допомогу із завтрашнього дня, будуть приносити додому соціальні працівники.

Ще близько 400 зареєстрованих в місті багатодітних родин (за винятком тих, які вже покинули місто), з понеділка ‼️зможуть отримувати допомогу в міських школах (зараз організовуємо цей процес).

Ще частина продуктів піде на організацію безкоштовних громадських їдалень на базі шкіл. Першою така їдальня запрацює вже з понеділка -вівторка‼️.(графік роботи та умови опублікуємо окремо)

Увага! Видавати на руки продукти всім бажаючим ми не зможемо! Зараз просто немає такої кількості продуктів.

Для тих, хто не потрапив в жодну категорію, але вже на межі біди, необхідно звертатись до депутатів вашого округу та в управління праці і соціального захисту населеня для можливості вирішення ГОСТРИХ соціальних питань. Спосіб комунікації з ними буде наданий зранку, 13 березня, на телеграм-каналі міського голови.

Що стосується ліків, то для поповнення домашніх аптечок іх виявилося не достатньо. Всі гуманітарні ліки віддані в СМСЧ для надання невідкладної медичної допомоги. Заявки на специфічні ліки треба залишати у державній аптеці номер 5 по проспекту Будівельників.

Дитяче харчування, дитячі речі з гуманітарної допомоги, а також засоби гігієни для немовлят з завтрашнього дня, 13 березня‼️, З 9.00 до 14.00, можна отримати в дитячому відділенні СМСЧ (вхід від пологового будинку) по пред’явлені свідотства про народження дитини.

Звертаємось до всіх мешканців — зараз важкий період з точки зору забезпечення, просимо не брати зайвого, якщо ви дійсно цього не потребуєте. А в кого є надлишкові запаси товарів — допомогайте тим, хто дійсно вичерпав усі можливі ресурси, а не просто формує запаси провсяк випадок.