На комунальному підприємстві зникли ліки (Відео)

На минулому тижні Запорізьким департаментом охорони здоров’я разом з областними депутатами була організована доставка гуманітарної допомоги в СМСЧ. За невідомими обставинами ліки були розвантажені у КП Молочна кухня. Директор підприємства, разом з колегою відмовилися віддавати ліки директору СМСЧ. Але, через деякий час, після візиту депутатів, вони погодилися їх віддати підприємству. Однак при перерахуванні було виявлено недостача 600 флаконів цефтріаксона.

У телефонній розмові, директор КП Молочна кухня, разом з колегою депутатом, обіцяли керівництву СМСЧ повернути ліки, або купити за власний кошти, на наступний день. Нажаль, на теперішній час лікі не були повернені.

Майже всі депутати Енергодарської міської ради, письмово звернулися до міського голови Дмитра Орлова з проханням провести службове розслідування, відсторонити на час розслідування директора КП «Молочна кухня» Лабяк Наталію Іванівну, та притягнути всіх причетних до відповідальності згідно чинного законодавства. Далі у відео коментар від директора СМСЧ…