Іван Самойдюк все ще знаходиться у неволі…

Друзі! Перший заступник міського голови Іван Самойдюк все ще знаходиться у неволі. А ми і далі стоїмо на своїй позиції: повноцінно функціонувати органи місцевого самоврядування
можуть тільки у складі повної команди своїх фахівців. Іван Самойдюк — невід’ємна і вкрай важлива частина цієї команди! Тому ми на всіх можливих рівнях проводимо роботу і докладаємо зусиль, аби повернути йому свободу.
Щодо проведення мирних акцій. Є підтверджена інформація, що російські війська, які вчора побачили єдність та силу духу енергодарців, сьогодні готуються особливо ретельно. Та вже з самого ранку формують чисельну за кількістю колону для використання жорстких силових методів захоплення та покарання людей.
І мають вказівку використовувати зброю, сльозогінний газ та інші насильницькі методи проти мирного населення.
Ми немаємо морального права наражати мирних жителів міста на небезпеку. Сьогодні близько 14.00 та далі протягом дня акції на підтримку Енергодара пройдуть на всіх майданчиках в містах-супутниках АЕС. Просимо максимально підтримати і розповсюдити іх у соціальних мережах. Громадянська позиція змушує нас не стояти осторонь. Та ваше життя і безпека для міської влади були і залишаються на першому місці.
Про будь які зміни в ситуації, потрібну допомогу від громади та загальний стан справ будемо інформувати й надалі.