Увага! Важлива інформація!

В Енергодарі з завтрашнього дня знову поновлюється патрулювання у нічний час ВИКЛЮЧНО силами громади міста, БЕЗ участі окупаційних військ.
За ті шість днів, поки в Енергодарі не здійснювалось патрулювання народними дружинами, в місті суттєво збільшилася кількість випадків мородерства та погіршилася криміногенна ситуація на вулицях. Організація спільного патрулювання, як це було запропоновано тиждень тому, категорично неможлива. Працівники Запорізької АЕС, комунальних та інших підприємств, які формували народні дружини, представники органів місцевого самоврядування таку пропозицію вважають неприйнятною.
Для стабілізізаціі правопорядку в Енергодарі було прийнято рішення поновити патрулювання силами народних дружин виключно у складі мешканців нашого міста.
Також зверніть увагу, що від завтра, 27 березня, з урахуванням графіку змін працівників ЗАЕС та змінного оперативного персоналу інших підприємств скорочено тривалість КОМЕНДАНТСЬКОГО ЧАСУ🕛. Він починатиметься з 00.00 ( опівночі) і триватиме до 05.00. Просимо в цей час не перебувати на вулицях міста!
Тримаймося!

Джерело: Дмитро Орлов