ТВК своєчасно надає комунальни послуги…

Кожного дня фахівці Тепловодоканалу дбають про своєчасне надання комунальних послуг.

Служба експлуатації щодня працює над усуненням аварійних ситуацій, які виникають як на водоводах міста так і натериторії підприємства. Зношені та аварійні ділянки міського водогону постійно потребують ремонтів та заміни.

Фахівці хіміко-бактеріологічної лабораторії КП «Тепловодоканал» ЕМР відбирають проби та проводять аналізи, щоб слідкувати за якістю води на всіх етапах водопідготовки. Всі процеси з водопідготовки здійснюються в установленому порядку, всі водопровідні споруди працюють в штатному режимі.

Фахівці інших служб проводять поточні ремонти устаткування підприємства, здійснюють огляд та контролюють процеси безперебійного надання послуг з тепло-водопостачання та водовідведення.

Оплата житлово-комунальних послуг є запорукою роботи комунального підприємства «Тепловодоканал», адже щомісяця потрібно сплачувати за енергоносії ВП «ЗАЕС», ДТЕК Запорізька ТЕС, електроенергію ПАТ»Запоріжжяобленерго» та необхідно забезпечувати підприємство необхідними реагентами для знезараження води в повному обсязі, наразі є необхідність в закупівлі Хлору.

Саме тому КП «Тепловодоканал» ЕМР закликає всіх споживачів міста своєчасно сплачувати за спожиті комунальні послуги!